V Perníkové chaloupce se tradičně bude strašit

Perníková chaloupka pod hradem Kunětická hora u Pardubic otevře svá tajemná a strašidelná zákoutí, a to ve státní svátek dne 17.listopadu od 9 do 17 hodin.
Prohledejte své šatníky pohádkových a strašidelných kostýmů a přijďte na Den duchů do Perníkové chaloupky, kde se uskuteční jedinečný podušičkový rej nadpřirozených bytostí a strašidel. Nejodvážnější si dokonce budou moci v pohádkovém Pekle zahrát karty s živým čertem!
Den duchů
Prozradí vám tu cestu lesem do Perníkářské dílny paní Ježibaby a do Medového ráje, budete moci nahlédnout do Vězení pro zloděje perníku s prstovým tlustoměrem, ochutnat Otesánkův mls v Otesánkově světničce a další medové zážitky z Perníkové chaloupky (viz www.pernikova-chaloupka.cz).
A nejenom to: každý, kdo se 17.listopadu zúčastní prohlídky Perníkové chaloupky v pohádkovém či strašidelném kostýmu, obdrží malou pozornost a může se stát účastníkem celodenní soutěže nadpřirozených bytostí a strašidel o "dušičky" ostatních návštěvníků. Přijďte na celý den. Hrrrrrrrrozně a strrrrrrrrrrrašně se tu na vás všichni těší!

(pr)
Deníky Bohemia 16.11.2006 s.6