SLET ČARODĚJNIC U PERNÍKOVÉ CHALOUPKY

Pozvánka
Milé dámy jakéhokoliv věku a pohlaví,

přijměte laskavé pozvání od paní Ježibaby z Perníkové chaloupky k účasti na veselém sletu čarodějnic, který se uskuteční v den Vašeho vzácného svátku 30.dubna 2006 od 19.00 hodin u Perníkové chaloupky pod hradem Kunětická hora.

Prohlédněte svůj sváteční šatník jedinečných kostýmů a módních doplňků a zúčastněte se soutěžního klání, které je určeno pro všechny ježibaby bez ohledu na věk a na pohlaví.

Odborná porota i veřejnost budou hodnotit Váš osobitý styl při módní přehlídce i Vaše neobyčejné schopnosti v několika žertovných disciplínách, které jistě skvěle ovládáte: v letu zručnosti na koštěti, v poznávání čarodějných lektvarů, ve znalosti zaklínadel a zaříkadel, ve hbitosti Vašeho jazyka, v tanci s koštětem atp.

Vítězka z nejmladší kategorie od 2 do 365 měsíců věku získá titul "Malá čarodějnice" a sladkou odměnu, vítězka v kategorii dospělých čarodějnic obdrží titul "Ježibaba roku 2006" a k tomu Zlaté koště.

Startovné ani vstupné na tento mimořádně atraktivní a výjimečný summit nebude vybíráno - účast již potvrdilo tucet úžasných čarodějnic z daleké Jilemnice a dokonce i televizní kamera! Mediálním partnerem je Český rozhlas Pardubice.

(šm)

Ježibaba s koštětem
Její excelence paní Ježibaba z Perníkové chaloupky předvádí své létající koště.