Oblečte si čarodějnickou parádu !!!

U Perníkové chaloupky pod hradem Kunětická hora u Pardubic se čarodějnice neupalují, ale oslavují - originální soutěží s parodickými prvky na obyčejné (člověčí, ženské) soutěže krásy.
Soutěžní klání o titul "Malá čarodějnice" začíná 30. dubna od 17 hodin a o titul "Ježibaba roku" od 19 hodin.
Slet čarodějnic u Perníkové chaloupky 2009
Soutěž čarodějnic 2009
Hlavní cenou pro malou čarodějnici je perníková chaloupka i s pozemkem a s výpisem z Katastru perníkových nemovitostí, vítězka večerní soutěže získá jako hlavní cenu zlaté koště!
Ježibaba roku 2006
Anežka Kouřivka Smrdutá - Ježibaba roku 2006, nyní předsedkyně poroty
V souladu s antidiskriminačními zákony Evropské unie je soutěž otevřena pro všechny ježibaby jakéhokoliv věku a pohlaví. Soutěžní disciplíny jsou velmi jednoduché a žertovné: let zručnosti na koštěti, poznávání čarodějných lektvarů, znalost zaříkadel, soutěž ve hbitosti jazyka, volná disciplína, tanec s koštětem a - zlatý hřeb - módní přehlídka s promenádou bez plavek (pouze v kostýmech).
Slet čarodějnic u Perníkové chaloupky 2008
Promenáda bez plavek
Hlavním hostem bude Jana Skálová, známá televizní a rozhlasová kartářka a numeroložka. Zájemcům o osobní rozhovor ve věštírně prozradí, jak vidí jejich budoucnost a poskytne dobře míněné rady...
Jana Skálová, kartářka, numeroložka a věštkyně
Kartářka, numeroložka a věštkyně Jana Skálová
Večerem provází moderátorka Marie Schillerová.
Vstup na akci je zcela zdarma, o občerstvení návštěvníků se starají útulna U všech čertů a Otesánkova mlsárna s Červenou Karkulkou.
Zveme zvláště všechny, co se nebojí obléknout si čarodějnickou parádu a vesele si zasoutěžit.

(šm)